Sdílet

Tweet

Goodgame studio

Shadow kings je prozatím poslední kousek německé vývojové firmy. Goodgame studio se programováním online her věnuje již od roku 2009, kdy během června založilo svou pobočku v Hamburku. Touto dobou samozřejmě ještě nemohli tušit, jak moc se jim podaří zasáhnout do herního světa. Jejich hry postavené na originální, komiksově laděné grafice se stali u hráčů velice oblíbené, takže nic nebránilo další expanzi. Ve studiu v dnešní době pracují více jak 400 lidí, přičemž toto číslo neustále narůstá. Aby bylo možné udržet vysokou laťku, je zkrátka potřeba dostatek kreativních zaměstnanců. Inspirací jim jsou ocenění, jichž se studiu poštěstilo získat. A to díky zásluze středověkého Goodgame Empire, z něhož také Shadow kings vychází. Máme tu tak dalšího adepta na ocenění nejlepší hra roku. Tomu dozajista může napomoci i politika studia provozovat své hry v několika jazykových mutacích. Jejich současný počet je 24, mezi nimiž samozřejmě neschází ani čeština.

World of tanks

Na historicky věrná bojiště opětovně vyjíždějí tunové kolosy, aby poměřily síly nadšených hráčů. World of tanks jim nabízí několik desítek tanků, jenž lze průběžně obměňovat za lepší modely a ty nadále ještě vylepšovat dokupováním.

Mahjong zdarma

V Číně se stal mahjong velice oblíbený pro svou rafinovanost a obtížnost. Právě tyto klady ale bránili jeho širšímu rozšíření do světa. Expanze tak nastala až s příchodem snadnějších a pochopitelnějších variant, které si lze zahrát zdarma online.